Свинка Пеппа 4 сезон всі нові серії підряд

Модниця Пеппа повертається...

Четвертий сезон популярного мультсеріалу Свинка Пеппа стартує на ваших екранах в хорошій якості. За час траснляції цей мультфільм став рідним і коханим не тільки для дітей з Великобританії, але для юних глядачів нашої країни. У 4 сезоні нас також чекають улюблені герої, захоплюючі пригоди і веселі історії, до яких за цей час звикли не тільки юні глядачі, а й їхні батьки.

Як і попередні, четвертий сезон буде наповнений яскравими фарбами, дзвінким сміхом і веселими історіями, в які раз у раз буде потрапляти Пеппа разом зі своїм братом і доброю подругою Сьюзі. У нових серіях глядачі побачать вже підрослих головних героїв, проте, незважаючи на це, вони будуть продовжувати весело проводити час, валятися в улюбленому для них бруду, і грати в різні ігри.

Крім цього глядачів порадують і нові барвисті, яскраві, неймовірні наряди свинки-модниці, яка кожного разу буде їх міняти перед виходом на прогулянку або для походу в парк зі своїми друзями. Крім красивих суконь в квіточку, Пеппа обожнює нові знайомства, тому головну героїню чекають нові зустрічі та цікаві співрозмовники, з якими вона буде радувати глядачів веселими пригодами