Персонажі мультфільму Свинка Пеппа (Peppa Pig)

Сім'я Свинки Пеппи

Свинка Пеппа

Головна героїня, старша дочка в сімействі, в одній із серій, під назвою «Мій день народження» («My Birthday Party») їй виповнилося всього 4 рочки. Як і кожна дитина, вона дуже сильно обожнює скакати по калюжах. Одягнена, найчастіше в червоне платтячко і чорні туфлі.

Джордж

Братик Пеппі, молодша дитина в родині. У серії мультфільму, яка називається «День народження Джорджа» («George's Birthday») йому виконується 2 рочки. Він самостійно ходить, розмовляє - але може вимовити тільки окремі фрази. Сильно обожнює динозавриків. Маленький динозавр, одна з його найулюбленіших іграшок. Без розуму від ігор з сестрою Пеппі, однак їй це іноді набридає. Якщо хто не будь ненароком ображає Джорджа, він відразу ж починає плакати.

Мама Свинка

Мама Свинка найчастіше наряжена в гарне плаття помаранчевого кольору. Дуже дбайлива і неймовірно добра, як і будь-яка інша мама. Має відмінне почуття гумору. В одній із серій мультсеріалу «День народження мами Свинки» їй виповнилося 32 роки.

Тато Свин

У нього поганий зір, тому він постійно в окулярах. Працює в будівельній компанії. Дуже злитися, якщо хтось жартує над його величезним пузом. Проте, не дивлячись на це він має неперевершене почуття гумору. Зовсім не вміє поводитися з інструментами. Якщо він взявся за дорожню карту - сімейство без сумнівів заблукати або зіб'ється зі шляху.

Дідусь і бабуся Свинки Пеппи

Дідусь і бабуся Свинки Пеппи, по маминій лінії. Вони дуже часто бувають в гостях у Пеппі і її батьків. Улюблене заняття дідуся, вирощування овочів, крім цього, він любитель помайструвати. У декількох серіях, таких як: «Відпустка закінчилася» і «Канікули на сонечку», наглядають за улюбленою рибкою Пеппі - Голді.

Двоюрідна сестричка Пеппи

Хлоя - двоюрідна сестричка свинки Пеппи і її зовсім маленький братик, новонароджений Олександр, а так само їх батьки тітка Свинка і дядько Свін (брат, по татовій лінії Свина). Пеппа на кілька років молодше Хлої, а тому Пеппа ставить її в приклад і мріє бути як кузина.

Друзі свинки Пеппи

У мультсеріалі дуже велику кількість інших персонажів, які теж беруть участь цілими сім'ями: Кози, Вовки, Газелі, Лисички, Кенгуру, Хом'ячки, Поні, Носороги, Ослики, Овечки, Кролики і Зайчики, Зебри, Собачки, Коти, Слоники.